Blog

Regulamin konkursu
  • 1.POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Organizatorem konkursu jest Apartament Sun-House Barbara Woźnica w Szczyrku
  2. Nazwa konkursu: Konkurs
  3. Adres: Apartament Sun House, ul.
czytaj więcej...
Rytuały saunowe – czyli co można, a czego nie w saunie
Rytuały saunowe, seanse saunowe, kultura saunowania... W ostatnim czasie tego typu określenia funkcjonują wraz ze słowem „sauna”. Czy na pewno to synonimy? Z jednej strony tak, z drugiej niekoniecznie.
czytaj więcej...
Sun House i Czas na wnętrze!
"Na piętro, gdzie znajduje się prywatna część apartamentu, wiodą schody wyłożone pudroworóżową wykładziną. Idąc po nich, od razu wiemy, że na górze czeka spokój, wyciszenie, odpoczynek.
czytaj więcej...
Green Pub – dobre miejsce na kulinarnej mapie Szczyrku!
Kulinarna podróż może rozpocząć się w Szczyrku dzięki wizycie w jednej z tutejszych restauracji. Z drogi wygląda niepozornie. Ulokowana trochę przy głównej drodze, trochę na uboczu, nie rzuca się w oczy, ale zachwyca.
czytaj więcej...
Skiturowy Szczyrk!
Słyszeliście o tym, że na nartach można jeździć nie tylko na stoku odpowiednio do tego przygotowanym? Na pewno! Wiadomo nie od dziś, iż narciarstwo to bardzo rozwinięty sport z odmianami mniej lub bardziej ekstremalnymi.
czytaj więcej...
Wesołych Świąt!
Kochani Goście! W ten magiczny, zimowy czas chcemy życzyć Wam spokoju, relaksu, prawdziwej chwili dla siebie. Chcemy życzyć Świąt spędzonych na 100% po swojemu. Na spokojnie, w gronie najbliższych, znajomych, przyjaciół.
czytaj więcej...
Zima w Szczyrku!
Zima, zima, zima... pada, pada śnieg! Długo czekaliśmy na ten moment, długo wyczekiwaliśmy zimowej aury za oknem... bo kochamy zimę! Za jej magię, za radość, jaką daje i za możliwości uprawiania naszych ulubionych sportów! I nie mówimy tu tylko o nartach, choć to oczywiste, ale uwielbiamy rzucać się śnieżkami, uwielbiamy ścigać się na sankach, uwielbiamy zimowe spacery! Zatem jest! Wyczekiwana zima! A co przyniosła ze sobą do Szczyrku? Same nowości!   Wyjątkowo zaczniemy od siebie! Co nowego w Sun House? Kochani Goście, chcemy się podzielić z Wami radością, jaką sprawił nam.
czytaj więcej...
Kreatywny, jesienny czas w Szczyrku!
Listopad w tym roku zaskoczył pogodą, słońcem i przewagą ciepłych dni. Mimo, że za oknem lekka zmiana warunków atmosferycznych, wierzymy, że to nie koniec cudnej jesieni (a prognozy trochę nam ułatwiają tę wiarę!).
czytaj więcej...
Jesień w górach!
Góry są piękne o każdej porze roku, jednak jesienią zachwycają najbardziej. Co prawda dzień jest krótszy, a temperatury niższe niż wiosną, czy też latem, ale ma to swoje dobre strony.
czytaj więcej...
Lot Paralotnią w Szczyrku!
Latanie od dawien dawna fascynuje ludzi. Wzbicie się w powietrze zawsze jest niezapomnianą przygodą. Brak silnika daje niesamowite poczucie wolności – lecimy w ciszy słysząc tylko świst powietrza.
czytaj więcej...