Chata tajemnic w Szczyrku

Szczyrk owiany został tajemnicą! W zasadzie to nawet kilkoma tajemnicami! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą pojawienia się w beskidzkim kurorcie Chaty Tajemnic. Zarówno my, jak i nasi goście, zdążyliśmy już odkryć niejedną tajemnicę, a jeszcze sporo ich przed nami! Nie pozostaje nam nic innego, niż gromkie hasło „Do działa!”. Dzisiaj będziemy zachęcać i Was do wizyty w Chacie Tajemnic – nowym Escape Room’ie, który pojawił się w Szczyrku i stał się nie lada atrakcją nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci!

O co chodzi w Escape Room? Jak sama nazwa wskazuje Escape Room to rozwiązanie zagadki, która mieści się w pokoju, z którego my – uczestnicy – musimy się wydostać. Czyli cała zabawa polega na tym, by skutecznie i w odpowiednim czasie rozwiązać zagadkę, za pomocą dostępnych wskazówek i wydostać się w pokoju! Większość escape room”ów to pomieszczenia z mrożącymi krew w żyłach historiami. Zagadki kryminalne do rozwiązania, historie jak z horroru, ucieczki z dziwnych pełnych grozy miejsc… Szczyrkowska Chata Tajemnic oferuje bardziej rozbudowany repertuar zagadek do rozwiązania, dzięki czemu każdy z Was znajdzie tam pokój na miarę swoich możliwości, swoich preferencji i podda się prawdziwej przygodzie! Co ważne większość tego typu atrakcji przeznaczona jest dla młodzieży i dorosłych, natomiast szczyrkowski Escape Room ma również tajemnice, z którymi poradzą sobie dużo młodsi adepci przygód!

Ci z Was, którzy wybiorą się do Chaty Tajemnic będą mogli spróbować swoich sił, by wydostać się z Góralskiej Chaty – do której trafić można, by się schronić przed zapadającym w górach zmrokiem. Jednak, czy to słuszna decyzja? Zobaczycie, gdy drzwi zatrzaśnie wiatr, a w środku po zapaleniu światła okaże się, iż dużo lepiej i bezpieczniej było chyba na zewnątrz… Nie lada gratką i wyzwaniem będzie też trafienie do świata Harrego Pottera i rozwikłanie tajemniczych porwań w szkole magii, w której z dnia na dzień ginie Tiara Przydziału. Wszystko wskazuje na to, iż palce w tym maczał profesor Horacy Slughorn. Nie pozostaje Ci nic innego, niż tylko wraz z innymi uczniami, przeszukanie jego gabinetu… Nie masz ochoty na świat magii? Możesz wybrać się w starożytny świat Majów i liczyć na to, że spotka Cię w nim prawdziwa przygoda. No bo jak inaczej można określić fakt, iż pewnego popołudnia otrzymujesz tajemniczą przesyłkę od… Edwarda Mitchell’a, badacza starożytnych cywilizacji w Nowym Świecie? I to w dodatku przesyłkę nadaną 150 lat temu?!

Te i inne przygody czekają na Was w niezwykłej Chacie Tajemnic, którą gorąco Wam polecamy po tym, jak już zejdziecie z beskidzkich szlaków, czy stoków narciarskich. Jeżeli przyjechaliście do nas i okazuje się, że trafił się deszczowy dzień – wybierzcie się koniecznie, by rozwiązać jakąś zagadkę wraz z całą rodziną! Pamiętajcie przy tym, że escape room to nie tylko doskonała zabawa i rozrywka dla rodziny, czy grupy znajomych, ale i trening dla naszych szarych komórek mózgowych. Będziecie zachwyceni mogąc wcielić się w rolę zagubionych turystów, adeptów najlepszej na świecie szkoły magii, potomków badacza pisma i kultury wiodącej życie na Jukatanie, czy antyterrorystów. Dodamy, że rozwiązanie zagadek jest całkowicie bezpieczne dla Waszego zdrowia – bowiem nieustannie czuwa nad Wami mistrz gry, który w każdej chwili rozdaje Wam drogocenne wskazówki i nie pozwoli byście utknęli, w którymś ze światów na dłużej!

Zapraszając do Chaty Tajemnic życzymy Wam wielu niezapomnianych wrażeń i cudnej, rodzinnej przygody pełnej niespodziewanych zwrotów akcji! Wyczerpani przygodą, powracając do jednego z apartamentów Sun House, będziecie mogli z kolei doskonale się relaksować i odpoczywać… Myśląc o tym, jaką zagadkę rozwiązać kolejnego dnia!

CHATA TAJEMNIC Escape Room Beskidzka 99, 43-370 Szczyrk, Telefon694 182 841
http://chatatajemnic.pl/