Na lodzie i nie tylko

Zima to przecież nie tylko narty i szaleństwo na stokach. Zima charakteryzuje się również mnóstwem innych możliwych aktywności i form spędzania czasu. Nasz apartament znajduje się w takim miejscu, że do wielu z nich jest niezwykle blisko i z pewnością warto korzystać!

Okoliczne góry to serce Beskidu Śląskiego, a jak wiemy w góry niektórzy lubią chodzić nie tylko latem. Okoliczne szlaki dają możliwość wędrówek i obcowania z naturą (ale o górskich przechadzkach napiszemy więcej w dziale LATO). Niektóre z górskich szlaków służą także jako trasy narciarskie biegowe i skiturowe – sporty, które coraz bardziej cieszą się powodzeniem.

W Szczyrku znajdziecie także kompleks trzech skoczni narciarskich Skalite, na których medale zdobywali najlepsi nasi skoczkowie. Odwiedzić także możecie tor curlingowy w okolicy Czyrna-Solisko, czy snowtubing umiejscowiony niedaleko wyciągów dla dzieci Krasnal – Skrzat. Szczyrk to także sezonowe otwarte lodowisko w centrum miasta albo przy Hotelu Meta – również centrum!

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie szczyrk.pl