Narty dla dzieci i początkujących

Stoki Beskidów – często łagodne, bywają dobrym narciarskim startem dla dzieci i wszystkich początkujących narciarzy. Wśród godnych polecenia miejsc możemy z czystym sumieniem wymienić i zaprosić Was do niektórych obiektów, by szusowanie stało się przyjemnością.

W Przedszkolu Narciarskim Skilandia instruktorzy zadbają o właściwą jazdę Waszych dzieci. Przedszkole zlokalizowane jest w centrum Szczyrku, w dolnej części stoku Beskidek (Ośrodek Beskid Sport Arena) i oferuje kursy indywidualne i grupowe dla dzieci, z podziałem na grupy wiekowe.

Więcej tutaj: http://www.skilandia.pl/

Kolejnym, wartym uwagi dla początkujących narciarzy, jest wyciąg orczykowy Biały Krzyż na Przełęczy Salmopolskiej. To kultowe miejsce w Szczyrku, w którym uczyli się jeździć chyba wszyscy… To bardzo łatwa trasa o długości 300 m, oświetlona, idealna do nauki. Na miejscu znajdziecie także dwie szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, regionalne karczmy. A obok dziecięcy wyciąg „Bartuś”.

Niedaleko części Czyrna-Solisko (Szczyrk Mountain Resort) znajdują się także dwa wyciągi Krasnal i Skrzat dla początkujących narciarzy. Każdy z nich ma po 300 m i jest oświetlony. Niedaleko także znajdują się wyciągi talerzykowe Kaimówka z trasami 200 m i 400 m, również oświetlone.

W Szczyrku rodzinne jeżdżenie i nauka jazdy najmłodszych pociech może być czystą przyjemnością!