Szczyrk Enduro Trails

Szczyrk Enduro Trails by TREK to powstały w 2019 roku kompleks jednokierunkowych ścieżek rowerowych typu singletrack. Specjalnie wyprofilowane trasy, zaprojektowane z dala od pieszych szlaków stanowią świetne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zbudowane z myślą o bezpieczeństwie i dobrej zabawie ich użytkowników posiadają odpowiednie nachylenie tras, miejsca do wytracania prędkości oraz bandy ułatwiające pokonywanie ciasnych zakrętów.

13 km tras rowerowych czeka na Ciebie!

Trasy zostały oznaczone różnymi kolorami w celu identyfikacji poziomów trudności poszczególnych odcinków:

Niebieskie – wyprofilowane, wygładzone trasy dostosowane już dla początkujących i średniozaawansowanych rowerzystów, gdzie dobierając odpowiednią prędkość zjazdu każdy użytkownik będzie czerpał mnóstwo przyjemności.

Czerwone – trasy z naturalnymi przeszkodami w postaci wyeksponowanych korzeni oraz kamieni, idealne dla rowerzystów posiadających zaawansowane umiejętności.

Czarne – trasy najtrudniejsze. Wykorzystują naturalne przeszkody, charakteryzują się dużym spadkiem terenu i ciasnymi zakrętami. Idealne dla rowerzystów posiadających wysokie umiejętności jazdy w terenie.

Lubimy Was rozpieszczać i dla tego przygotowaliśmy coś specjalnego 🔥🔥🔥
Kochani  pewnie już niejedna osoba z Was próbowała 🚴‍♂️🚴‍♀️ elektrycznych i wie czym to pachnie 😀 swoboda 🌏 prędkość 🌐 i możliwość wyjechania nawet na najstromsze góry 🚵‍♀️ To dla Was udało nam się wypracować rabat w zaprzyjaźnionej wypożyczalni. 🤗🤗🤗
Oferta dotyczy również zniżki na rowery zwykłe i dziecięce 😘😘
Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszych apartamentach 💚💚💚